کاملاً ایران جوانان شهرسازی بازرگانی

کاملاً: ایران جوانان شهرسازی بازرگانی احمدی نژاد احمدی نژاد دولت احمدی نژاد اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی دقیقا ٦٧٣٤٣١٢٥٥٥٣١ ریال!

یک‌میلیارد تومان هم از خودمان اضافه کرده‌ایم کمک‌های مردمی یک‌ونیم‌ میلیارد سود سپرده داشته است مبلغ کمک‌های خارجی حدودا ١٦‌هزار دلار و ١٤٢‌هزار یورو بوده است ه

دقیقا ٦٧٣٤٣١٢٥٥٥٣١ ریال!

دقیقا ٦٧٣٤٣١٢٥٥٥٣١ ریال!

عبارات مهم : جمعیت

رئیس جمعیت هلال احمر از میزان کمک های مردمی و نحوه هزینه کرد آنها در کرمانشاه خبر داد:

دقیقا ٦٧٣٤٣١٢٥٥٥٣١ ریال!

یک میلیارد تومان هم از خودمان اضافه کرده ایم کمک های مردمی یک ونیم میلیارد سود سپرده داشته است مبلغ کمک های خارجی حدودا ١٦ هزار دلار و ١٤٢ هزار یورو بوده است هرکسی کمک جمع کرده، باید پاسخگوی مردم و نهادهای نظارتی باشد هلال احمر از منابع داخلی خود بالغ بر ٢٥٦ میلیارد تومان صرف زلزله کرمانشاه کرده است.

مدیر جمعیت هلال احمر درحاشیه دیدار از خبرگزاری ایرنا گزارشی از میزان کمک های مردمی و نحوه هزینه کرد آنها در زلزله کرمانشاه ارایه داد.

دقیقا ٦٧٣٤٣١٢٥٥٥٣١ ریال!

به گزارش جمهوری اسلامی، دکتر علی اصغر پیوندی در این دیدار رقم کمک های مردمی در داخل کشور از ابتدای زلزله تا ٣١ اردیبهشت ماه را دقیقا ٦٥١٠٨٢٤٢٠٧٢٧ ریال (بالغ بر ٦٥ میلیارد تومان) اعلام کرد که حدود یک ونیم میلیارد نیز به عنوان سود سپرده به این کمک ها اضافه شده است هست. به گفته پیوندی، حدود ٨٠٠میلیون تومان (حدود ١٦ هزار دلار و ١٤٢ هزار یورو) هم مبلغ کمک های واریزی به حساب ارزی هلال احمر به قیمت مرجع بوده است که مجموع کل وجوه جمع آوری شده است به مبلغ ٦٧٣٤٣١٢٥٥٥٣١ ریال ( بالغ بر ٦٧ میلیارد تومان) می رسد.

دکتر پیوندی در پاسخ به این پرسش که این مبلغ صرف چه کاری شده است هست، افزود: «در ابتدای زلزله به خانواده های متوفیان و کسانی که فرزندشان به دنیا آمده بود، مبلغ ٥ میلیون تومان کمک کرده ایم. جمع این کمک ها می شود حدود یک میلیارد و ٢٠٠میلیون تومان. بعد از تکمیل بانک اطلاعاتی منزل های تخریب شده است به وسیله بنیاد مسکن و شناسایی دقیق سرپرست خانوارها به وسیله شرکت هدفمندی یارانه ها قبل از عید به حدود ٣٠ هزار خانواده ،یک عیدی ٣٠٠ هزار تومانی اهدا شد که جمع آن نزدیک به ٩ میلیارد تومان می شود. این عیدی مستقیم به حساب سرپرست خانوار واریز شده است است.

پس از آن نیز، در اواسط اردیبهشت ماه به همان ٣٠ هزار خانوار مبلغ ٢ میلیون تومان داده ایم تا لوازم مهم منزل ازجمله کولر آبی مناسب، یخچال و فرش متناسب با شرایط زندگی در محیط های کوچک تهیه کنند. جمع اینها هم بالغ بر ٥٨ میلیارد تومان می شود. اگر هزینه ها را جمع بزنید، به عددی بیش از ٦٨ میلیارد تومان می رسید که یک میلیارد تومان هم زیاد از سرجمع کمک ها و سود آن هست. این یک میلیارد تومان را جمعیت هلال احمر از منابع داخلی خود اضافه کرده است.»

یک‌میلیارد تومان هم از خودمان اضافه کرده‌ایم کمک‌های مردمی یک‌ونیم‌ میلیارد سود سپرده داشته است مبلغ کمک‌های خارجی حدودا ١٦‌هزار دلار و ١٤٢‌هزار یورو بوده است ه

وی تأکید کرد: همان گونه که قول داده بودیم، کمک های مردمی مستقیما به دست نیازمندان واقعی زلزله رسیده و هلال احمر ریالی از آن را صرف ماموریت های جاری خود در آن منطقه نکرده که حتی یک میلیارد تومان هم اضافه کرده هست. حال آن که ما در جمعیت هلال احمر از منابع داخلی بالغ بر ٢٥٦ میلیارد تومان نیز صرف زلزله کرمانشاه کرده ایم که مشمول بر اقلام امدادی، نیروهای پشتیبان، موادغذایی و… شده است که ریز آنها هم منتشر می شود.

رئیس جمعیت هلال احمر در پاسخ به سوالی درخصوص کمک های اهداشده به افراد معروف و نحوه هزینه کرد آنها، گفت: «هرکسی جهت مردم زلزله زده آستینی اوج زده، قطعا نیتش خیر بوده. ما هم از همه کسانی که در این مسیر قدم برداشته اند، تقدیر می کنیم. قاعدتا آنها هم جهت کمک هایی که جمع کرده اند، همانند ما باید پاسخگوی مردم و نهادهای نظارتی باشند.»

وی اذعان داشت: ماموریت های مهم جمعیت هلال احمر اگرچه که در منطقه زلزله زده تمام شده است است ولی هلال احمر همچنان در کنار مردم زلزله زده کرمانشاه واقع شده است است تا آنها سریعتر به شرایط عادی زندگی برگردند.

شهروند

واژه های کلیدی: جمعیت | زلزله | کرمانشاه | کمک های مردمی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs