کاملاً ایران جوانان شهرسازی بازرگانی

کاملاً: ایران جوانان شهرسازی بازرگانی احمدی نژاد احمدی نژاد دولت احمدی نژاد اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی اعمال محدودیت‌ مصرف آب در سال آینده/ توسعه فضای سبز در شهرها متوقف می‌شود ، کلانتری

رئیس شرکت حفاظت محیط زیست گفت: بی شک در سال 97 محدودیت‌هایی جهت مصرف آب در همه بخش‌ها از جمله صنعت و کشاورزی داریم. همچنین توسعه فضای سبز در شهرها و چمن‌کاری‌ها

اعمال محدودیت‌ مصرف آب در سال آینده/ توسعه فضای سبز در شهرها متوقف می‌شود ، کلانتری

کلانتری: اعمال محدودیت مصرف آب در سال آینده/توسعه فضای سبز در شهرها متوقف می شود

عبارات مهم : محدودیت

رئیس شرکت حفاظت محیط زیست گفت: بی شک در سال 97 محدودیت هایی جهت مصرف آب در همه بخش ها از جمله صنعت و کشاورزی داریم. همچنین توسعه فضای سبز در شهرها و چمن کاری ها در شهرها از بین بردن می شود چراکه با مسئله آب روبه رو هستیم.

به گزارش ایلنا، عیسی کلانتری، مدیر شرکت حفاظت محیط زیست در نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز با بیا اینکه محیط زیست کشور بر روی لبه حرکت می کند، گفت: محیط زیست کشور اوضاع مناسبی ندارد کمااینکه در همین مدت کوتاه پنج ماهه زمستان ناچار شدیم بیش از 10 روز دانش آموزان را از رفتن به مدرسه منع کنیم و به گفته ملک زاده معاون تحقیقات وزارت بهداشت بیش از 25 هزار نفر عمرشان تمام شده است است.

او با بیان اینکه در امسال اوضاع بارشی مناسبی نیز نداشتیم، خاطرنشان کرد: اوضاع بارش ها که بخشی از اشتباهات ما را در محیط زیست پوشش می داد و باعث کم کردن آلودگی می شد کم کردن یافته و در بدترین شرایط بارندگی نسبت به 50 سال گذشته هستیم و 61 درصد میانگین بارش ها کم کردن یافته است.

اعمال محدودیت‌ مصرف آب در سال آینده/ توسعه فضای سبز در شهرها متوقف می‌شود ، کلانتری

رئیس شرکت حفاظت محیط زیست با بیان اینکه در سال آینده محدودیت هایی جهت مصرف آب در بخش های متفاوت خواهیم داشت، گفت: بی شک در سال 97 محدودیت هایی جهت مصرف آب در همه بخش ها از جمله صنعت و کشاورزی داریم. همچنین توسعه فضای سبز در شهرها و چمن کاری ها در شهرها از بین بردن می شود چراکه با مسئله آب روبه رو هستیم.

کلانتری با اشاره به اوضاع ریزگردها در خوزستان گفت: هموطنان خوزستانی ما در طی ماه های گذشته مجبور شدند چندین روز به علت گردوخاک از منزل بیرون نیایند. این ریزگردها منشأ داخلی دارند و هنوز ریزگردهای خارجی به این منطقه نیامده اند که آن هم از نیمه فروردین ماه شروع می شود.

رئیس شرکت حفاظت محیط زیست گفت: بی شک در سال 97 محدودیت‌هایی جهت مصرف آب در همه بخش‌ها از جمله صنعت و کشاورزی داریم. همچنین توسعه فضای سبز در شهرها و چمن‌کاری‌ها

رئیس شرکت حفاظت محیط زیست خاطرنشان کرد: همه مردم باید جهت محیط زیست تلاش کنند و دولت و شرکت محیط زیست به تنهایی قادر نخواهند بود اوضاع محیط زیست کشور را اصلاح بخشند. امیدوارم تا آخر دولت آقای روحانی و با تلاش آقای شریعتمداری در مجموعه صنایع سبز، صنایع خودروسازی و پتروشیمی نیز به صنایع سبز ملحق شوند. چراکه این دو صنعت بیشترین آلایندگی را جهت محیط زیست دارند.

کلانتری با بیان اینکه 80 درصد آلودگی شهرها به علت وسایل نقلیه است گفت: با تلاش وزیر صنعت و اعتقاد او به محیط زیست امیدواریم بخش های عمده ای از پرسشها زیست محیطی کشور برطرف شده است و بتوانیم شرایط بهتری جهت محیط زیست کشور ایجاد کنیم.

واژه های کلیدی: محدودیت | صنایع خودرو | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs