کاملاً ایران جوانان شهرسازی بازرگانی

کاملاً: ایران جوانان شهرسازی بازرگانی احمدی نژاد احمدی نژاد دولت احمدی نژاد اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل فلسطینی‌ها یا پیشنهادات را قبول کنند، یا ساکت باشند! / محمد بن سلمان

یک روزنامه اسرائیلی به نقل از ولیعهد عربستان نوشت که مساله فلسطین اولویت نیست و فلسطینی‌ها باید ساکت شوند و از شکایت کردن دست بردارند.

فلسطینی‌ها یا پیشنهادات را قبول کنند، یا ساکت باشند! / محمد بن سلمان

محمد بن سلمان: فلسطینی ها یا پیشنهادات را قبول کنند، یا ساکت باشند!

عبارات مهم : فلسطین

یک روزنامه اسرائیلی به نقل از ولیعهد عربستان نوشت که مساله فلسطین اولویت نیست و فلسطینی ها باید ساکت شوند و از شکایت کردن دست بردارند.

به گزارش ایسنا، روزنامه معاریو اسرائیل شرح دیدار محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان با نمایندگان شرکت های یهودی طی سفر اخیرش به آمریکا را فاش کرد.

وی در این دیدار گفته بود: مساله فلسطین اولویت مهم جهت دولت عربستان نیست و پرسشها بااهمیت تری مثل کشور عزیزمان ایران وجود دارند.

فلسطینی‌ها یا پیشنهادات را قبول کنند، یا ساکت باشند! / محمد بن سلمان

بن سلمان بر لزوم حل و فصل و توافق میان اسرائیل و فلسطین قبل از عادی سازی روابط میان ریاض و تل آویو تأکید کرد.

بن سلمان در این دیدار گفته بود: رهبری فلسطین از ۴۰ سال پیش تاکنون وقت ها را از دست داده و با تمامی پیشنهادات مخالفت می کند. فلسطینی ها باید پیشنهاداتی را که به آن ها ارائه می شود قبول کنند و به میز مذاکرات بازگردند یا ساکت باشند و دست از شکایت بردارند.

یک روزنامه اسرائیلی به نقل از ولیعهد عربستان نوشت که مساله فلسطین اولویت نیست و فلسطینی‌ها باید ساکت شوند و از شکایت کردن دست بردارند.

این روزنامه نوشت که در این دیدار راجع به روابط اسرائیل و عربستان صحبت شد و محمد بن سلمان در آن روز گفت که وقت گشودن فصل جدیدی در روابط میان این دو فرا رسیده است.

شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که کسانی که در این نشست شرکت کرده بودند از بیانات بن سلمان بسیار حیرت زده شدند و کنسولگری آمریکا در نیویورک را در جریان این بیانات گذاشتند. این کنسولگری نیز خبر سری فوری را در این باره جهت وزارت خارجه اسرائیل فرستاد.

واژه های کلیدی: فلسطین | اسرائیل | اسرائیل | روزنامه | عربستان | پیشنهادات | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs